У Котельві оновили парк

Парк Слави у центрі Котельви поповнився п’ятьма десятками дерев та кущів різних порід. Серед них ялина звичайна та європейська, каштани, горобина, дуб червоний, барбарис тощо.

Взагалі у Котелевському районі престижно саджати ліс, адже цей край — найбільш заліснений на Полтавщині, тут ліс росте на понад 17 тисяч гектарах.

Оновлення парку — це ще одна форма тісної співпраці лісівників та районної влади. Так, під час останнього суботника загалом висадили понад 350 берізок та лип.

Традиційно навесні державні службовці району саджають приблизно 5-7 гектарів лісу. Варто зазначити, що у районні діє програма заліснення району. Згідно з неї кожного року виділяються кошти для заліснення приблизно 100 гектарів землі Котелевському, Борівському та Рублівському районним лісництвам.

До того ж голова Котелевської РДА Тетяна Корост як депутат обласної ради очолює постійну комісію з питань екології та природокористування. За її словами, пріоритетні напрямки роботи комісії — вирішення проблем питної води та озеленення.

Тетяна ЄРМОЛЕНКО, «Полтавщина»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>