Справу наркоторговців направлено до суду

Прокуратура Полтавської області затвердила обвинувальний акт, а також направила до Котелевського районного суду для розгляду кримінальне провадження щодо організованої злочинної групи, що складалася з 3 осіб.

Слідчі встановили, що упродовж вересня минулого року зловмисники збували у Котельві наркотики. За вказаний період члени групи встигли реалізувати опій ацетильований на загальну суму 7 тис. грн. та макову соломку, вартістю майже 1,5 тис. грн. Як повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області, маса опію ацетильованого в перерахунку на суху речовину у загальній кількості становила 21 гр., а макової соломки — понад 100 гр. До того ж під час обшуку у домогосподарстві одного із членів групи було вилучено опій ацетильований, маса якого в перерахунку на суху речовину становила майже 0,5 кг.

Прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури області Валентин Болгар повідомив, що на даний момент членів злочинної групи обвинувачують у скоєнні злочинів за 3 статтями Кримінального кодексу України. А саме: за ч.3 ст.307 (незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів організованою злочинною групою), ч.1 ст.306 (використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів), ч.2 ст.309 (незаконне придбання, зберігання, перевезення психотропних речовин без мети збуту, вчинені повторно) Кримінального кодексу України.

Олеся КРОШИНА, «Полтавщина»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>